Instagram Fotoğraf İndirme

Instagram Fotoğraf İndirme ve Video İndirme Yöntemleri

385

Instagram Fotoğraf İndirme

Instagram Fotoğraf İndirme yöntemlerini öğrenme amacıyla gelenler için çok basit bir yazı yazmak istedim. Son zamanların en popüler sosyal medya uygulaması Instagram , gizlilik hususundan dolayı olsa gerek fotoğrafları ve videoları doğrudan kaydetmemize olanak sağlamıyor fakat yinede Instagram fotoğraf indirme yöntemleri mevcut.

Instagram Fotoğraf İndirme Nasıl Yapılır ?

Bilgisayar Üzerinden İndirme

Instagram’da indirmek istediğiniz içeriğin bağlantısını kopyalayıp aşağıda verdiğim instasave sitesine giderek bağlantı boşluğuna yaptıştırınız.Bunun ardından Submit butonuna tıklayınız.Eğer ki profil gizli değilse resim gözükecektir.Bundan sonra tek yapmanız gereken gözüken resme tıklamak.Eğer video ise video şeklinde inecektir.

 Instasave.xyz

Mobil Üzerinden İndirme

Instagram fotoğraf video indirmek için bilgisayar üzerinden olan yöntemi mobil cihazlar içinde uygulayabilirsiniz. Fakat ben yinede bir uygulama indireyim siteyle uğraşmayayım diyorsanız da bunun için çözüm var elbette.

Mobil cihazlarda Instagram fotoğraf indirmek için bazı uygulamalar var. Bu uygulamalar da bilgisayar üzerinden indirme mantığıyla çalışıyor.

Twitter Video İndirme

Android için Instasave adlı uygulamadan bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz.İlk önce google play’den yada aşağıda verdiğim bağlantıdan uygulamayı indirin.Uygulamayı açtığınız zaman karşınıza gelen butonu etkinleştirin.Bunun ardından Open Instagram butonuna tıklayarak instagramı açınız ve indirmek istediğiniz fotoğrafın sağ üzerindeki üç noktaya tıklayarak  paylaşım bağlantısını kopyalaya tıklayarak  otomatikmen fotoğrafı indirmiş oluyoruz.

IOS için de aşağıda ki kırmızı alanda belirttiğim sorun geçerli. Android’de belirttiğim yöntemle IOS içinde indirme yapabilirsiniz.

InstaSave Android

InstaSave IOS

 

 

 

 

Dikkat ! Mobil uygulamalar ile  paylaşımın bağlantısını private yani gizli hesaplardan alamazsınız.Eğer bilgisiyar kullanma imkanınız yoksa uygulama sayesinde bağlantıyı kopyalayıp, bilgisiyar için indirme yönteminde belirttiğim siteden medyayı indirebilirsiniz.

Bu makalemde sizlere Instagram Fotoğraf İndirme ‘ yi birkaç farklı yöntemle birlikte anlattım.Diğer sosyal medya uygulamaları içinde bunun gibi yöntemlerden yararlanabiliceğinizi unutmayın.

 

Bunlarıda beğenebilirsiniz Bu yazarın yazıları

Cevap Ver

Emailiniz paylaşılmayacaktır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.