ODTÜ’den Online Ücretsiz Sertifikalar

ODTÜ - Bilgeiş kapsamında herkese ücretsiz sertifikalar verilmeye başlandı.

651

Türkiye’nin en büyük üniversitelerinden biri olan ODTÜ Türkiye’nin tamamına faydası olacak bir projeye imza attı.ODTÜ’den online ücretsiz sertifikalar herkes için !

Sadece 3 saat zaman ayırmayla alabiliceğiniz sertifikalar ODTÜ’yü tanıyan ulusal ve uluslararası heryerde geçerliliğe sahip.Artık eğitim almak isteyen herkes http://bilgeis.net adresinden çok kısa bir zamanını ayırarak online şekilde sertifika alma hakkına sahip olacak.

Programlamadan pazarlamaya , fotoğrafçılıktan web tasarıma kadar 44 farklı ders için ücretsiz sertifika verilen bu sisteme yakın gelecekte bir çok ders eklenecek.

ODTÜ'den Online Ücretsiz Sertifikalar

Tamamiyle ücretsiz olan bu sistem için tam tamına 3.4 milyon Euro’luk bütçe ayrılmış. Bu sistem sayesinde aylarca herhangi bir kurs yerinden eğitim almak yerine evinizden en iyi ve hızlı anlatımıyla sadece 3 saat içerisinde ODTÜ’yü tanıyan tüm ulusal ve uluslararası yerlerde geçerli bir sertifika sahibi olabiliyorsunuz.

Engelliler içinde dersler alınabilir durumda !

Görme ve işitme engelliler içinde altyazı ve ses ayarları eklenmiş bulunmakta. Ayrıca ders içeriklerinin kolay ve daha kalıcı öğrenilmesi için video, simülasyon, yazılı metin , sınavlar ve ödevlerle pekiştirilmiş.

Eğer ki ODTÜ’den online ücretsiz sertifikalar almak istiyorsanız her konu anlatımından sonra verilen ödev ve sınavlarıda geçmeniz gerekmektedir. Merak etmeyin, rahatlıkla 3 saat içerisinde sertifikanızı dijital şeklinde alabilirsiniz. Ayrıca başladığınız dersi bitirmek zorunda değilsiniz daha sonra da devam etmek için durdurabilirsiniz.

ODTÜ’nün başlatmış olduğu bu programa katılmak istiyorsanız buraya tıklayarak eğitime başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey siteye girip üye olmak.Facebook veya Google hesaplarınızla da kolayca giriş yapab bilirsiniz. Sonrasında rahatça istediğiniz dersin eğitimini alabileceksiniz.

Bunlarıda beğenebilirsiniz Bu yazarın yazıları

Cevap Ver

Emailiniz paylaşılmayacaktır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.